8. Закон України «Про охорону праці» Стаття 11. Охорона праці неповнолітніх Не допускається залучення неповнолітніх до праці на важких роботах і на роботах із шкідливими або небезпечними умовами праці, на підземних роботах, до нічних, надурочних робіт та робіт у вихідні дні, а також до підіймання і переміщення речей, маса яких перевищує встановлені для них граничні норми, відповідно до переліку важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, граничних норм підіймання і переміщення важких речей, що затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я. Неповнолітні приймаються на роботу лише після попереднього медичного огляду. Звільнення працівників віком до 18 років з ініціативи власника допускається тільки за згодою районної (міської) комісії у справах неповнолітніх. Вік, з якого допускається прийняття на роботу, тривалість робочого часу, відпусток та деякі інші умови праці неповнолітніх визначаються законом. А Чому окремі види робочого часу заборонені для неповнолітніх? Б Вкажіть норми робочого часу і тривалість відпусток неповнолітніх.


Ответ:Б) з 14 до 16 років можна працювати лише 24 год. на тижденьз 16-18 років працювати можна до 36 годин на тижденьВідпустка триває у всіх 31 календарний деньА) робота повинна бути у вільний для навчання час,не можна влаштуватися на роботу з небезпечними умовами,не може працювати у нічну зміну,у вихідні

Оценить ответ
Не устраивает ответ?

Если твой вопрос не раскрыт полностью, то попробуй воспользоваться поиском на сайте и найти другие ответы по предмету Право.

Найти другие ответы

Загрузить картинку (не более 2мб)
Недавние вопросы
Другие вопросы в категории Право
Вопросы из других категорий

Алгебра, опубликовано 13.06.2019

((1+isqrt(7))/2)^4-((1-i sqrt(7))/2)^4

Алгебра, опубликовано 13.06.2019

Срочнааа а, помогитеее​