Чи має держава дбати про популяризацію творчості талановитих українських митців. Ще потрібно сформулювати тезу,навести два переконливі агрументи й проілюструйте їх прикладами (Дуже потрібно)


Я вважаю, що так. Сьогодні в Україні є чимало талановитих митців: майстрів слова, художників, артистів. Проте, не багато талановитих людей мають змогу розкрити свій талант та поділитися ним з людьми. Наприклад, у сучасній Україні держава не переймається долею письменників, які друкують свої твори за власний кошт. Тобто для того, щоб люди побачили талант авторів, письменник вже має мати певні фінансові збереження та вкласти їх у публікацію. Творчість для митців зараз - це не професія, а хобі. На мою думку, це неправильно.
    Хіба не було б краще, якби держава створювала умови для творчості та популяризувала твори мистецтва серед населення? Тоді люди були б освіченішими, інтелектуальнішими. Аргументом на користь моєї думки може бути те, що коли люди знайомляться з творами мистецтва, вони починають мислити. Адже воно хвилює свідомість людини і не залишає нікого осторонь тієї важливої проблеми, якої торкається. На жаль, зараз проводиться дуже мало виставок художників у невеликих містах, майже не проходять зустрічі із талановитими майстрами слова на державному рівні, театр стає менш актуальним. Мистецтво приходить у занепад. Проте талановиті люди не зникають - вони завжди були і завжди будуть! То ж давайте не стояти осторонь цієї важливої проблеми та популяризувати твори українських митців! 

Оцени ответ
Не устраивает ответ?

Если твой вопрос не раскрыт полностью, то попробуй воспользоваться поиском на сайте и найти другие ответы по предмету Українська мова.

Найти другие ответы

Загрузить картинку (не более 2мб)
Недавние вопросы
Другие вопросы в категории Українська мова

Українська мова, опубликовано 13.06.2019

9,10 и всё!,,,,,!!!!..​

Українська мова, опубликовано 13.06.2019

7,8 и всё.!!!!!!!!!!!!

Вопросы из других категорий

Русский язык, опубликовано 13.06.2019

Номер 10 пожалуйста

Алгебра, опубликовано 13.06.2019

Решите пожалуйста❤❤❤​

Геометрия, опубликовано 13.06.2019

Решите #28...........​